موجب امتنان است که بتوانیم با در اختیار داشتن ایمیل شما، ارتباط ایلیا سیستم با شما را فعال نگه داریم

شما که ایمیلتان را وارد می کنید، حداکثر هفته ای یک ایمیل (گاهی هم دو هفته یا سه هفته یک بار) یک ایمیل دریافت می کنید که در آن از شما جهت حضور در همایش ها دعوت می شود،  لینک های دسترسی به مطالب و محتواهای مفید و کاربردی که در سایت یا در کانال تلگرام یا اینستاگرام یا لینکدین و ... می گذاریم را  به صورت یک ایمیل یکجا دریافت می کنید. از تلفن همراه شما تحت هیچ شرایطی استفاده نمی شود مگر برای ارسال پیام بسیار مهم (مانند تغییر ابزار اطلاع رسانی یا وبینارهای رایگان احتمالی). لطفاً دقت داشته باشید که اگر مایل نیستید SMS دریافت کنید لطفاً اصلا شماره تلفن همراه خود را وارد نکنید. چون از خط «خدماتی» پیامک ارسال می کنم و وارد کردن شماره تلفن همراهتان در فرم زیر به معنی پذیرش دریافت پیامک است، هرچند این پیامک ها احتمالا در سال بیش از دو سه بار نخواهند بود. بجز «عنوان» و «نام و نام خانوادگی» و ایمیل، هیچ کدام از فیلدهای دیگر الزامی نیستند. 

ضمناً، خواهش می کنم لطفاً «نام و نام خانوادگی» را فارسی وارد کنید.

ضمناً دقت داشته باشید که پس از ثبت اطلاعات برایتان یک ایمیل ارسال می شود که باید روی لینک «تایید عضویت در خبرنامه دیجیتال مارکتینگ،
ایلیا سیستم » کلیک کنید تا فرآیند ثبت نام شما کامل شود 

راستی، نشانی این صفحه را برای دوستانتان که علاقه مند به موضوعات مرتبط با کسب و کار دیجیتال و بازاریابی دیجیتال هستند هم ارسال کنید و از آنها هم دعوت کنید که در خبرنامه ثبت نام کنند.
* نشان می دهد مورد نیاز
Email Marketing Powered by Mailchimp